Alibaba Cloud x Armada Bulut MSP Ortak Ekosistemi Duyurusu

Başarıya birlikte nasıl ulaştığımızı öğrenmek için bize katılın!

Tanışma

Açılış Konuşması

Alibaba Cloud'un Turkiye'ye Taahhüdü

Alibaba Cloud Tanıtımı ve Bulut Bilgi Paylaşımı

Alibaba Cloud Ekosistem Programı Tanıtımı

Canlı Sohbet

Devam etmek için burada oturum açın. Bu etkinliğe kaydolmak için lütfen, e-posta adresini girin.
Kaydolmadıysanız, lütfen buraya tıklayın ve açılır formunu doldurun

Yorum yap
0/280
Genel bakış
Alibaba Cloud, Asya-Pasifik bölgesinde pazar lideridir ve aynı zamanda, Türkiye'de gelişmekte olan pazarların potansiyelini keşfetmek için güçlü bir arzu duymaktadır. 2020 sonunda, bu bölgede, ortağımız Armada ile Bulut MSP Ortak Ekosistemini birlikte kurmak için önemli bir karar aldık. Alibaba Cloud'un en son teknoloji ürün geliştirme ekibi ve zengin sektör deneyimi ile bu pazarda güçlü bir Bulut MSP Ortak Ekosistemi kurmak için Armada'nın uzun süreli yerel deneyimini ve ortaklıklarını bir araya getirmeyi umuyoruz.

"Bütünün, parçalarının toplamından daha büyük" olduğuna inanıyoruz ve benzer düşüncede olan MSP'lerin bu anlamlı ortaklığa katılmalarını bekliyoruz.

Neden Bize Katılın Diyoruz?
Bu bir saatlik etkinliğimiz süresince başarılı bir bulut işi kurmak için ne gerektiğini keşfedin.

Bulutun Ne Olduğunu Öğrenin

En son bulut ürünlerini ve sektör kavramlarını paylaşacağız ve bulutun müşterileriniz ve işletmeniz için neden yararlı olduğunu anlatacağız.

Alibaba Cloud'a Giriş

Alibaba Cloud x Armada ile niçin iş birliği yapmalısınız? Geçmiş deneyimlerimizi, iş stratejimizi ve Türkiye'deki ortak modelimizi tanıtacağız ve sizin için yapabileceklerimiz hakkında konuşacağız.

Alibaba Cloud x Armada ile Çalışmaya Nasıl Başlayabilirsiniz?

Alibaba Cloud x Armada hizmetlerini kolaylıkla kullanmaya başlamanız için size rehberlik edeceğiz ve bulutla ilgili daha fazla bilgiyi bizden nasıl alacağınızı size göstereceğiz.

Gündem

 • Zaman (UTC + 3)

 • Konu Adı

 • Konuşmacının Adı

 • 14:00 - 14:15
 • Açılış Konuşması

  Armada, Alibaba Cloud ile olan hikayelerini ve Alibaba Cloud'u ortakları olarak neden seçtiklerini anlatarak başlayacak.
 • Ata Tecim

  İş Geliştirme Müdürü, Armada
 • 14:15 - 14:30
 • Alibaba Cloud'un Türkiye'ye Taahhüdü

  Armada ile neden birlikte imza attığımızı, Türkiye bölgesine olan taahhüdümüzü, Türkiye'de bir bulut MSP ekosistemini nasıl kuracağımızı ve bunun neden önemli olduğunu paylaşacağız.
 • Phillip Liu

  Alibaba Cloud Intelligence, MEA Genel Müdürü
 • 14:30 - 14:45
 • Alibaba Cloud Tanıtımı ve Bulut Bilgi Paylaşımı

  Alibaba Cloud'un tanıtılması ve bulut ürünleri ile sektör iç görülerinin paylaşılması
 • Ling Chen

  Alibaba Cloud Intelligence, MEA Kanal Direktörü
 • 14:45 - 15:00
 • Alibaba Cloud Ekosistem Program Tanıtımı

  2021 yılı Ortak Bulut Bilgi Etkinleştirme Programımızı tanıtacağız ve Alibaba Cloud x Armada ile çalışmaya hemen başlamanız için sizi yönlendireceğiz.
 • Tim Chen

  Alibaba Cloud Intelligence, MEA Kıdemli İş Geliştirme Müdürü

Alibaba Cloud Ortak Programı Hakkında

Alibaba Cloud Ortak Programı Türkiye'deki son müşterilere bulut planları tasarımı ve yeniden satış hizmetleri sunacak ortakları bünyesine alma amacındadır. Bulut ortaklarının, kurumsal müşterilere uçtan uca bulut deneyimlerini sunmalarına imkan tanıyoruz.

Alibaba Cloud'ın Önerdiği Ürünler

Elastic Compute Service (ECS)

Elastic Compute Service (ECS); Alibaba Cloud tarafından verilen yüksek performanslı, kalıcı, güvenilir ve ölçeklenebilir, IaaS düzeyinde bir hizmettir. ECS, BT donanımına peşin yatırım yapma ihtiyacını ortadan kaldırır ve ECS'yi fiziki sunuculardan daha uygun ve etkin hale getiren bilişim kaynaklarını, talep edildiğinde çabucak ölçeklendirmenizi sağlar, ECS farklı iş ihtiyaçlarına uygun, çeşitli örnek tipleri sağlar ve işletmenin büyümesine yardımcı olur.

Auto Scaling

Auto Scaling iş taleplerinize ve politikalarınıza bağlı olarak esnek bilişim kaynaklarının miktarını otomatik olarak ayarlayan bir yönetim hizmetidir. İş yükü arttığında, Auto Scaling, yeterli bilişim imkanlarını sağlamak için ECS örneklerini otomatik olarak ekler. İş yükü azaldığında, Auto Scaling, maliyeti azaltmak için ECS örneklerini otomatik olarak kaldırır. Sabit iş yüklü uygulamaların yanı sıra değişen iş yüklü uygulamalar için de uygundur.

Apsara Stack

Alibaba Cloud Apsara Stack oldukça yetkin ve esnek hibrit bulut çözümlerine ihtiyaç duyan kurumsal düzeydeki müşteriler için tasarlanmış, tam kapsamlı bir bulut çözümüdür. Apsara Stack, iş sürekliliğinizi sağlayacak, oldukça güvenilir bir bulut ortamı sunan, Alibaba Cloud içinde geliştirilmiş, patentli Apsara Dağıtık İşletim Sistemini kullanır.

Müşteri Başarı Öyküleri

Bir Alibaba Cloud Managed Service Ortağı (MSP) nasıl olunur?

Müşterilere uçtan uca, tamamen bir bulut deneyimi sağlamak için Alibaba Cloud Managed Service Ortak Programı'na katılın.

Daha Fazla Bilgi
phone Contact Us